Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Vlaďka Šenkapoulová, 14. 2. 2010 10:15)

Gratulujeme k úžasným úspěchům na výstavě v Praze u vašich kočiček i odchovů. Moc Vám to přejeme. Zasloužíte si to za tu péči, kterou všem věnujete. Je to pěkné, se takhle setkávat se svými (i velkými) miminky.
Všichni z Mar. Lázní

mainská princezna

(Hana Cábová, 10. 2. 2010 12:11)

Dobrý den. Máte krásné kočičky! -) Mě se také splnil sen v podobě té nejkouzelnější mainské princezny mojí Barunky (Barunka Od Boudiček)je to úžasná princezna má úžasnou povahu a ráda si povídá všude vleze (miluje skříně není jediná kterou až na tu na chodbě ta je moc vysoká, kterou by nezdolala) a prohání kamarády. -) Věnuju se chovu sibiřek a mainské kočičky mě okouzlily a tak jsem moc ráda, že k nám přibyla naše Baruška výborně si rozumí s mýma sibiřandama a prohání je hlavně naše kluky ti se rádi zapojí je to lepší než televize! -)Můžete nás vidět po oba dny v hotelu Clarion bude to Baruščina první výstava a tak jsem ji přihlásila na jeden den aby toho na ni nebylo hned moc. Mějte se krásně a všechno nejlepší Vám i kočičkám. Hana Cábová.

Gratulation

(Renča , 8. 2. 2010 17:42)

Moc gratulujeme k nádherným titulům a posíláme gratulace šampionce :-) ... Jste úžasní ...

Chvála

(Renča ( Jacob Joe ) , 5. 2. 2010 19:03)

Musím pochválit webmastera .. Sekce odchovy je užasná .. Jak si někdo umí s tím pohrát, super ... a už teď se těším na miminka ... Mooooc ... ještě jednou chválím :-)

:-)

(Renča ( Jacob Joe ) , 26. 1. 2010 16:03)

Přeju galičkovi Vše Nej nej .. a ať má spousti krásných nevěst a ještě krásnějších dětiček ... :-)

Johny Joe

(Renča ( Jacob Joe ) , 24. 1. 2010 7:56)

Paní Jano , stačí Koblížkovm napsat mejlíka, odpovídají na e-maily, takže Vám cenu určitě řeknou ...


A malej Kimeček je zaltínko malilnkatý ... drobínek ... no mimnečko umazlený .. N8DHERAAAAA !

Johny Joe

(Renča ( Jacob Joe ) , 24. 1. 2010 7:53)

Teda koukám , že malej Johny je k roztrhání ... :-) Také jsem po něm toužila , ale nakonec si mě získal Jacobek ... všechna koťátka z vrhu J a celá jejich banda Loounská je k sežrání a to doslovně ... Moc príma kočičky a paní Koblížková super člověk , který svým miláčkům rozumí ... Byla jsem včera tak unešená , že jsem v samým zápalu zapomněla vytáhnout i foťák :-( ... Moc se těším na další návštěvu , to už budou miminka vetší a bude to ještě zajímavější :-) ... Skládám Vám sem velikánsku poklonu ...

Johny Joe

(Jana V., 23. 1. 2010 15:40)

Do toho kocourka jsem celá pryč, ale přece jen je pro mne do určité míry limitující,kolik stojí. Sdělujete tuto informaci?
hobocek@seznam.cz

Ahoj holky Koblížkovic

(Věra K., 21. 1. 2010 21:32)

Máte krásná miminka a s láskou vedené stránky .Mám Vás stále pod drobnohledem.
Hodně zdraví Vám i kočičím miláčkům.
Věra K.

Johny Joe

(Jindra, 19. 1. 2010 13:06)

Dobrý den,moc se mi líbí kocourek Johny Joe, chci se zeptat jestli je na výstavy a na chov a jaká je cena tak krásných kotátek.Stále se dívám na Vaše stránky a
nemohu odolat.Dekuji Jindra
Klichova.J@seznam.cz

gratulace k černému kotátku

(Renata, 9. 1. 2010 21:38)

Dobrý večer ,
zdravím celou rodinu a gratulejeme černému párečku k úžasnému černému miminku.
At Vám krásně roste a dělá jen samou radost.
určitě bude krásný jako jeho rodiče.

Ahoj :-)

(Radka V., 25. 12. 2009 21:26)

Po delší době :-) nějak je ta mateřská časově náročná :-)) Ale musím říct, že stále tu máš "perly" :-))Se divím, žes paní Karle neprodala..minimálně 2 ! a to nemluvím, kdyby jich chtěla víc, že ..tak 8-10 .. takové klienty si musíš předcházet, ne je poslat do háje !!! :o))))))))))))))))))) Ajajaj .. ochudit kočku o přejetí autem, co je to dnes za lidi ... Ono taky není zahrada jako zahrada..Jeden můj odchov běžně může na zahradu, jelikož jsem tam byla a super, bezpečná, neuteče z ní... druhému jsem ale striktně zakázala i terasu..a to původně dle majitelů byla přednost jejich bytu.. Ale, Leni, co víš, až budem chovat přes 20 let .. třeba rády něco "vypustíme" na zahradu :-))))))
Hodně štěstí tobě i kočinám.

Gratulace!

(Adéla Nelly Ness*CZ, 25. 12. 2009 13:32)

Hezký den!
Moc gratuluji k černému zlatíčku!

Zároveň se přidávám k Vašemu názoru ohledně "venčení" a podporuji, neznám opravdu moc chovatelů, kteří by vypouštění schvalovali a hlavně není pečlivějších chovatelů než jste Vy! ;-)

Adéla a banda Nelly Ness*CZ

Kim

(Jana Mlejnecká, 24. 12. 2009 20:36)

Dobrý den,
přeji krásné Vánoce a předvánoční dárek Kim je opravdu moc nádherný. Stejně tak jako ostatní koťátka.
Hodně sštěstí v Novém roce.

autor těchto www

(pro Karlu, 29. 11. 2009 17:17)

Milá Karlo, jsem přesvědčena o tom, že naše kočičky nejsou o nic ochuzené. Máme dostatečně zabezpečený balkon (místo zahrady), takže na čerstvém vzduchu pobývat mohou. Stejně tak naše odchovy. A pod dohledem svých lidí mohou samozřejmě i na zahradu či na procházku na kšírkách. Ale dát mimčům, se kterými se "piplám" několik měsíců, aby byla taková, jaká potom jsou, absolutní svobodu, to tedy odmítám. Nevím kolik kočiček už jste za těch 20 let pohřbila nebo se Vám "jen" nevrátilo domů ze svých toulek, ale já osobně bych nerada četla mail, že některý z mých odchovů přejelo auto, někdo ho umlátil klackem nebo že se otrávil myší nebo nějakou jedovatou rostlinou nebo se nakazil některou z kočičích chorob, které mezi těmi venkovními kočkami prostě jsou. Blechy a jiné parazity nevyjímaje ..... nebezpečí pro kočky venku prostě je a veliké. A jistě nezanedbatelná je i cena koťátek tohoto plemene, takže by Vám jistě vadilo i to, že by ho někdo zcizil. I když třeba mne by to vadilo i u zcela obyčejné kočičky.
Promiťe, ale pokud je chovateli jedno, co bude s jeho odchovem poté, co odejde do nové rodiny, není to pro mne chovatel, ale množitel. Souhlasit nemusíte, ale věřte, že to je nejenom můj názor.

Zahrada

(Karla, 29. 11. 2009 16:23)

Škoda, že tak striktně trváte na umístění koťat výhradně v bytě. Chovám kočky přes 20 let, a nemožnost výběhu na zahradu beru jako velké ochuzení.
Takže musím vybírat tam, kde zahradu berou jako přednost. Myslím, že takových chovatelů je ale většina.
Jinak koťátka máte super. Minimálně 2 už bych si u vás vybrala.

Koťátka

(Káťa, 26. 11. 2009 20:25)

Zdravím chtěla bych Vám pogratulovat ke krásným koťátkům :) Jsou fakt nádherná :)) Fandí me Váám :) Přeju mnoho uspěchů.A ať koťátka pěknou rostou:) a moc Vás nezlobí :D

htpp://www.lookoflynx.om

(Věra, 16. 11. 2009 9:12)

Ahojky holky,
tak jsem po dlouhé době shlédla Vaše stránky. Koukám jak jste se pěkně rozrostli. Moooooc pěkný maiňáci. Miminka super a dokonce máme i stejná jména...to je dost dobrý,stejný vybraný vkus.Všem mimčům pohlazeníčko a hodné páníčky.
S pozdravem Věra

Překvapení?....!???

(Lucka Bodnárová, 9. 11. 2009 13:33)

Dobrý den...překvapení? Jaké překvapení? Černé překvapení?? :) Jinak moc chválím kočičky, nádherné, viděla jsem vás v Praze v říjnu. Manžel ale zahlédl nákupní jiskru v oku a odtáhl mě včas :) Těším se tedy, co na nás chystáte :)

polydaktylie

(Štěpánka, 28. 10. 2009 17:59)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na polydaktylii u mainek. Ptala jsem se na výstavě a prý se bude nyní víc takových kočiček zařazovat do chovu i u nás. Ve standartu to mají, ale na výstavách je nevidím. Můžete mi prosím napsat, jak to s polydaktylií je a zda se taková kočička dá sehnat?
Děkuji. stepone@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »