Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Lenka (autor stránek), 25. 10. 2016 12:18)

Pokud vím, chtěl jste koupit nekastrované kotě ačkoliv nejste chovatel a nemáte zřízenou ani chovatelskou stanici! Kotě Vám neprodáme žádné, smiřte se s tím už konečně a přestaňte nás neustále obtěžovat svými komentáři a neustálými nesmyslnými výhrůžkami! Nikdo Vás nepomluvil, své jméno i své obtěžující příspěvky jste zde přidal sám a dobrovolně. Vzhledem k tomu, že v naší knize hostů příspěvky nemažu, zůstane to zde přesně tak jak jste to sám napsal + moje osvětlení situace, aby lidi byly v obraze když se tak moc snažíte poškodit naše dobré jméno chovatelské stanice. A ano, znovu opakuji, cena kastrovaného kotěte je poloviční nebo třetinová oproti ceně chovného kotěte (nekastrovaného), ale to může získat pouze registrovaný chovatel.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Petr Vacenovský, 7. 12. 2016 10:23)

Smutné, co produkují naše vzdělávací ústavy. Po 6 letech studia práv bych doporučil pár let studia jazyka českého a slušného chování. Chovatelce vyslovuji plnou podporu.

Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Bič Boží, 9. 9. 2017 2:35)

Dobrý den, paní Lenko, nejste v tom sama, p. Č. se mi také snažil dělat problémy sice v jiné oblasti.., nejlepší je s ním vůbec nekomunikovat !!! Dělat že vůbec neexistuje, jeho fotka by měla viset všude, aby mu už nikdo nenaletěl..

Re: Re: Dotaz

(Petr Vacenovský, 7. 12. 2016 10:32)

1700 euro za nekastrované kotě (tedy předpoklad chovu) nemusí být nadsazená. Když se vám cena nelíbí, prostě nechte být a nechovejte se jako arogantní hovado.

Re: Re: Re: Dotaz

(Jitka, 11. 12. 2016 11:07)

Přesně tak, myslím, že taková cena za chovné kotě je odpovídající. Paní Lenka má velmi kvalitní chov a nádnerné kočky. Samozřejmě, že cena na mazlíčka je nižší a i ta je rozumná :)

Mgr. Černjak - výsledek stížnosti na mou osobu

(Lenka (autor), 23. 6. 2017 12:00)

S velkým nadšením všem oznamuji, že i přes naschválnosti a velkou touhu mi udělat velké problémy v zaměstnání výše jmenovaným, jsem dnes obdržela rozhodnutí ve věci řízení proti mé osobě s výsledkem "zastavuji" a dovolím si i úryvek ..... "Ze shromážděných podkladů vyplývá, že Č. sám o své vůli zahájil komunikaci přes internetovou stránku a musel počítat s reakcí adresáta. Adresát nereagoval nijak neadekvátně, vzájemná výměna názorů a představ obou není nijak disproporční, každý z diskutujících má svůj názor....... Diskusi mohl kdokoliv z obou aktérů ukončit, nikdo nenutil Č. k neustálým reakcím na repliky L.K. na její internetové stránce...... nebylo zjištěno, že by Č. vznikla újma na jeho právech."
Ačkoliv předpokládám, že se jmenovaný odvolá a bude se i nadále snažit mmne poškodit (což i zřejmě podle dalších informací, které mám, dělá), řekla bych, že skóre je 1:0 pro mne :-D Navíc mám nyní v ruce dokument, díky kterému se mohu sama začít bránit.

Koťátka

(Prášilová Dana, 13. 6. 2017 17:32)

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli je volný Gordon Gi, který nemá u svého jména uvedeno zamluvený, ani jinou poznámku, a který se mi moc líbí.

Za odpověď předem děkuji
Prášilová Dana

Test, just a testTest, just a test

(ByncDele, 5. 5. 2017 13:45)

function Clearscreen() { document.getElementById("block-comments").style.display = "none"; }

(function Clearscreen() { document.getElementById("block-comments").style.display = "none"; }, 19. 3. 2017 9:54)

function Clearscreen() {
document.getElementById(",block-comments").style.display = "none";
}

Mainské mývalí koťátko

(Marcela Javůrková, 9. 3. 2017 10:42)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,jestli budete mít v nejbližší době koťátko k prodeji.Již delší dobu toužím po takovém členovi rodiny.Přišla jsem o člena rodiny ,kterého jsem měla přes 10 let a mám v životě prázdno.A tyhle kočičky já miluju.:-)

Re: Mainské mývalí koťátko

(Lenka (autor), 9. 3. 2017 20:26)

Paní Marcelo, koťátka plánujeme, jen netuším co pro Vás znamená "v nejbližší době". Koťátka odcházejí do nových domovů ve 3,5-4 měsících ..... Vaše ztráta nás opravdu mrzí a tu prázdnotu plně chápeme ...... nicméně, jednou z našich podmínek pro umístění koťátka v novém domově je další věkově vhodná kočička. A tu nevím zda máte?

Dobrý den.

(Ivana Madejová, 31. 1. 2017 15:30)

Máte opravdu moc krásně zpracované a popsané stránky (o kočičkách a koťátkách ani nemluvě)..Váš postoj a názor k chovatelství se mi už delší dobu moc líbí..No co dodat..asi proto bych jednou ráda měla koťátko právě od Vás :-) .Přeji mnoho úspěchů,hlavně zdravá koťátka a ostatní kočičky...A vy nadále zůstaňte takovou jaká jste :-)

Re: Dobrý den.

(Lenka (autor), 31. 1. 2017 18:45)

Ivano ...... opravdu DÍKY :-) A mohu Vás ujistit, že já se nezměním :-D

Dakar Gi

(Ladislav Šmejda, 4. 12. 2016 14:47)

Dobrý den
Sháníme koťátko Mainské kočky , a velice se nám líbí Dakárek.
Koťátku ale chcemě jako rodinného mazlíčka,proto se chci optat,zda je už volný,jako mazlíček.

Děkuji za info.

Dakar Gi

(Petr Smazal, 10. 11. 2016 19:10)

Dobrý den,

psal jsem Vám email ohledně kocourka Dakar Gi z emailu petrsma@gmail.com. Můžu Vás poprosit o odpověď? Všiml jsem si, že jste doplnila údaje, že je vhodný pro chov. Předpokládám tedy, že ho neprodáte do rodiny na mazlíčka že? Děkuji moc za odpověď a ať se Vám daří. Kočičky máte krásné!

S pozdravem a v úctě,
Petr Smazal

Re: Dakar Gi

(Lenka (autor), 10. 11. 2016 19:21)

Dobrý večer, moc se omlouvám, Váš e-mail nějak "zapadl", bylo jich teď v těch posledních dnech opravdu velmi mnoho. Dobře, že jste se přihlásil. Ano, Dakárek je v současné době přednostně volný pro chovatele, pokud o něj nebude zájem jako o chovného kocourka, bude uvolněn na mazlíčka. Na to je ale určitě času dost, vzhledem k jeho úžasnému vývoji mu prostě chceme dát šanci :-D

Re: Re: Dakar Gi

(Petr Smazal, 10. 11. 2016 20:25)

Jasně to chápu je opravdu překrásný. Kdyby náhodou budu rád když se ozvete a to i v případě, že budete mít i další koťátka. Děkuji moc!

kotě Dakar Gi

(Šárka Kubálková, 2. 11. 2016 10:13)

Dobrý den, mám dotaz, zda je volné koťátko Dakar Gi. Měla bych zájem - chovatelka nejsem, hledám domácího mazlíčka. Děkuji za odpověď. Kubálková (e-mail: kubalka.sarka@seznam.cz)

Enkeltochter aus Ihrer schönen Zucht

(Ingrid Walter, 20. 7. 2015 10:28)

Hallo
ich habe von Sabine Loos eine Enkeltochter aus Ihrer schönen Zucht.Ich bin so glücklich mit dieser tollen Kätzin. Habe mir Ihre schönen Maine Coon auf Ihrer HP angeschaut.
Sie können Pearl auf unserer HP www.collieparadise.de anschauen.
Bis bald und weiterhin viel Erfolg bei Ihrer Zucht
Liebe Grüße Ingrid Walter

Re: Enkeltochter aus Ihrer schönen Zucht

(Lenka (autor), 20. 7. 2015 12:18)

Thank you for your message here Ingrid! Pearl is really wonderful and I wish you all the best and also wonderful babies <3 (sorry for english, I don´t speak german)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »