Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Dotaz

(Vlaďka, 27. 4. 2016 13:16)

Dobrý den Moniko,
sice netuším, která z kočiček na Vás udělala "dojem", ale na podobné dotazy jako je Váš rádi odpovíme v soukromé zprávě na e-mailu :-). Cena je samozřejmě odpovídající kvalitě koťat, jako v podobných CHS.

Re: Dotaz

(Mgr. Jurij Černjak, 16. 9. 2016 13:38)

Na můj dotaz na cenu paní chovatelka sdělila cenu 1.700 Euro. Vypádá, že neá uplně všechno vpořadku s hlavou. Vřele nedoporučuji.

Re: Dotaz

(Mgr. Jurij Černjak, 16. 9. 2016 13:39)

Na můj dotaz na cenu paní chovatelka sdělila cenu 1.700 Euro. Vypádá, že neá uplně všechno vpořadku s hlavou. Vřele nedoporučuji.

Re: Re: Dotaz

(Lenka (autor), 16. 9. 2016 18:47)

Pan Mgr. Jurij Černjak je osoba, která nemá chovatelskou stanici, není tudíž chovatel a má představu, že si pořídí levné nekastrované koťátko tohoto plemene a bude množit a množit a množit ...... a hlavně vydělávat! Chovatelský záměr žádný, zájem o plemeno absolutně žádný!U nás opravdu získá kotě pouze ten, kdo splňuje naše podmínky a požadavky. U chovného (nekastrovaného) kotěte to prostě musí být chovatel a hlavně tedy osoba důvěryhodná :-D Cena našich koťátek je individuální a je vždy na dohodě obou stran. Pokud má pán dojem, že naše koťata jsou drahá (chudák ani netuší jak moc a hlavně jak moc drahý je "provoz" takové kočky :-D ), může si samozřejmě koupit krásné koťátko jinde :-D Ač vlastně ...... jeho jméno bylo samozřejmě předáno dalším chovatelům, kteří byli varováni před prodejem nekastrovaného kotěte této osobě.

Re: Re: Re: Dotaz

(Mgr. Jurij Černjak, 25. 10. 2016 9:02)

Pan Mgr. Jurij Černjak není množitel a nemá představu, že bude množit, a množit, a množit ….. a hlavně v ydělávat. Pan Mgr. Jurij Černjak chtěl od těch paní kočičku pro rodinu a dětí, ale je mu odporná kastrace kočičích miminek a takových obchodníků se zvířaty, pro které jsou peníze nadevše.
Navíc k tomu pro kamaráda pana Mgr. Jurije Černjaka, který s tou paní chovatelkou mluvil bez ruského přízvuku, cena za koťátko byla 2x menší. Paní totiž považuje cizince za blbce a chce z nich těžit stejně, jako s těch koťátek. To jsou fakta a paní je lhářka, takže zřejmě půjde před soud pro pomluvu.
S pozdravem,
Mgr. Jurij Černjak

Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Lenka (autor stránek), 25. 10. 2016 9:08)

Jsou lidi, kteří si prostě nedají a nedají pokoj ..... kočkám nerozumí, protože pokud se na kočkách nechová, je prostě nutná kastrace! Pokud se kočka nevykastruje, může dokonce zemřít na zánět dělohy! Kocour, který není vykastrovaný je dost cítit, pokud nekryje, značkuje, takže skončí nejspíš vyhozenej ...... to jsou fakta! Další věc je ta, že kotě dáme pouze do určitých podmínek, které prostě pán nesplňuje a i kdyby se na hlavu postavil, prostě kotě od nás NEZÍSKÁ!!!!!!!!! A samozřejmě, že cena mazlíčka, tedy kastrovaného kotěte je poloviční nebo třetinová oproti ceně chovného kotěte, které je nekastrované. Možná je dobré si nejdříve zjistit základní informace a potom někoho nazývat lhářem! Takže se hoďte do klidu pane Magistře a přestaňte otravovat slušné lidi-chovatele! Pokud se nudíte a budete neustále obtěžovat vzkazy do naší návštěvní knihy a opakovanými telefonáty, jen pro Vaši informaci, nebezpečné pronásledování je v naší zemi trestný čin!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Odpověď, 25. 10. 2016 9:39)

Pokud s vašich stránek ihned nezmizí pomluva mé osoby, kterou jsem citoval, tak se do klidu dám až po odsuzujícím rozsudku vůči vám. Je vám to jasně? Nejsem žádný množitel a koťátko jsem chtěl koupit pro rodinu, nikoliv abych množil, množil a množil. Nedáte to ihned pryč, donutí vás k tomu úřady. To vám slibují. A nepoučujte mně o právu. To jsem studoval 6 let.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Lenka (autor stránek), 25. 10. 2016 12:18)

Pokud vím, chtěl jste koupit nekastrované kotě ačkoliv nejste chovatel a nemáte zřízenou ani chovatelskou stanici! Kotě Vám neprodáme žádné, smiřte se s tím už konečně a přestaňte nás neustále obtěžovat svými komentáři a neustálými nesmyslnými výhrůžkami! Nikdo Vás nepomluvil, své jméno i své obtěžující příspěvky jste zde přidal sám a dobrovolně. Vzhledem k tomu, že v naší knize hostů příspěvky nemažu, zůstane to zde přesně tak jak jste to sám napsal + moje osvětlení situace, aby lidi byly v obraze když se tak moc snažíte poškodit naše dobré jméno chovatelské stanice. A ano, znovu opakuji, cena kastrovaného kotěte je poloviční nebo třetinová oproti ceně chovného kotěte (nekastrovaného), ale to může získat pouze registrovaný chovatel.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Petr Vacenovský, 7. 12. 2016 10:23)

Smutné, co produkují naše vzdělávací ústavy. Po 6 letech studia práv bych doporučil pár let studia jazyka českého a slušného chování. Chovatelce vyslovuji plnou podporu.

Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Bič Boží, 9. 9. 2017 2:35)

Dobrý den, paní Lenko, nejste v tom sama, p. Č. se mi také snažil dělat problémy sice v jiné oblasti.., nejlepší je s ním vůbec nekomunikovat !!! Dělat že vůbec neexistuje, jeho fotka by měla viset všude, aby mu už nikdo nenaletěl..

Re: Re: Dotaz

(Petr Vacenovský, 7. 12. 2016 10:32)

1700 euro za nekastrované kotě (tedy předpoklad chovu) nemusí být nadsazená. Když se vám cena nelíbí, prostě nechte být a nechovejte se jako arogantní hovado.

Re: Re: Re: Dotaz

(Jitka, 11. 12. 2016 11:07)

Přesně tak, myslím, že taková cena za chovné kotě je odpovídající. Paní Lenka má velmi kvalitní chov a nádnerné kočky. Samozřejmě, že cena na mazlíčka je nižší a i ta je rozumná :)

Mgr. Černjak - výsledek stížnosti na mou osobu

(Lenka (autor), 23. 6. 2017 12:00)

S velkým nadšením všem oznamuji, že i přes naschválnosti a velkou touhu mi udělat velké problémy v zaměstnání výše jmenovaným, jsem dnes obdržela rozhodnutí ve věci řízení proti mé osobě s výsledkem "zastavuji" a dovolím si i úryvek ..... "Ze shromážděných podkladů vyplývá, že Č. sám o své vůli zahájil komunikaci přes internetovou stránku a musel počítat s reakcí adresáta. Adresát nereagoval nijak neadekvátně, vzájemná výměna názorů a představ obou není nijak disproporční, každý z diskutujících má svůj názor....... Diskusi mohl kdokoliv z obou aktérů ukončit, nikdo nenutil Č. k neustálým reakcím na repliky L.K. na její internetové stránce...... nebylo zjištěno, že by Č. vznikla újma na jeho právech."
Ačkoliv předpokládám, že se jmenovaný odvolá a bude se i nadále snažit mmne poškodit (což i zřejmě podle dalších informací, které mám, dělá), řekla bych, že skóre je 1:0 pro mne :-D Navíc mám nyní v ruce dokument, díky kterému se mohu sama začít bránit.

Koťátka

(Prášilová Dana, 13. 6. 2017 17:32)

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli je volný Gordon Gi, který nemá u svého jména uvedeno zamluvený, ani jinou poznámku, a který se mi moc líbí.

Za odpověď předem děkuji
Prášilová Dana

Test, just a testTest, just a test

(ByncDele, 5. 5. 2017 13:45)

function Clearscreen() { document.getElementById("block-comments").style.display = "none"; }

(function Clearscreen() { document.getElementById("block-comments").style.display = "none"; }, 19. 3. 2017 9:54)

function Clearscreen() {
document.getElementById(",block-comments").style.display = "none";
}

Mainské mývalí koťátko

(Marcela Javůrková, 9. 3. 2017 10:42)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,jestli budete mít v nejbližší době koťátko k prodeji.Již delší dobu toužím po takovém členovi rodiny.Přišla jsem o člena rodiny ,kterého jsem měla přes 10 let a mám v životě prázdno.A tyhle kočičky já miluju.:-)

Re: Mainské mývalí koťátko

(Lenka (autor), 9. 3. 2017 20:26)

Paní Marcelo, koťátka plánujeme, jen netuším co pro Vás znamená "v nejbližší době". Koťátka odcházejí do nových domovů ve 3,5-4 měsících ..... Vaše ztráta nás opravdu mrzí a tu prázdnotu plně chápeme ...... nicméně, jednou z našich podmínek pro umístění koťátka v novém domově je další věkově vhodná kočička. A tu nevím zda máte?

Dobrý den.

(Ivana Madejová, 31. 1. 2017 15:30)

Máte opravdu moc krásně zpracované a popsané stránky (o kočičkách a koťátkách ani nemluvě)..Váš postoj a názor k chovatelství se mi už delší dobu moc líbí..No co dodat..asi proto bych jednou ráda měla koťátko právě od Vás :-) .Přeji mnoho úspěchů,hlavně zdravá koťátka a ostatní kočičky...A vy nadále zůstaňte takovou jaká jste :-)

Re: Dobrý den.

(Lenka (autor), 31. 1. 2017 18:45)

Ivano ...... opravdu DÍKY :-) A mohu Vás ujistit, že já se nezměním :-D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »