Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(Vlaďka Šenkapoulová, 21. 6. 2009 10:44)

Dobrý den, dost často brouzdám po vašich stránkách a musím napsat, že je máte krásné. Na každém listu je poznat, že to děláte s láskou ke kočičkám a obětujete tomu spoustu času. My jsme zatím začínající chovatelská stanice (Colorado gato.cz), ale máme, kde čerpat inspiraci. Gratuluji k novým miminkům a přeji jim, aby rostly ve zdraví a kráse. Vám přeji spoustu úspěchů.

gratulace

(Jarmila Bucková, 7. 6. 2009 21:54)

Gratuluji k tak velké radosti :o) - přeji všem koťátkům hodně dobrého mlíčka a mamince hodně zdravíčka. Všechny moc a moc pozdravuji.

pro Jakuba

(Lenka (autor těchto stránek), 28. 5. 2009 22:34)

Milý Jakube, samozřejmě koťátka plánujeme, ale upřímě řečeno by mne zajímalo - v případě, že byste o nějaké naše koťátko měl zájem - na co Vaše birma zamřela konkrétně. A zda to bylo jen podezření či opravdu potvrzené apod.. Jsou věci nakažlivé a nenakažlivé a nerada bych ohrozila zdraví našeho mimča, to jistě pochopíte. A další věc je ta, že se po předchozích zkušenostech celkem bráním tomu dávat koťátka do domácností, kde není jiná kočička nebo alespoň pejsek - prostě nějaké jiné zvíře ...... Kočky nejsou samotáři, jsou to hodně společenská zvířata - a zvlášť ta naše :o))
Kdyžtak se mi ozvěte na mail. :o))

Prosba

(Jakub Matuška, 28. 5. 2009 19:57)

Dobrý den.
možná od vás zakoupím kočičku před půl rokem mi umřela kočička Birma na Virus který nejde vyléčit byl mu 1 Rok.Ani žádné očkování nepomůže.:-( ,ale musím se stím smířit nutně hladám kočičku pěknou,mazlivou hlavně abych jí měl rád což já budu.Miluji kočičky :-).Jsou to moji kamarádi v dobrém i zlém!Tak nashledanou doufám že u vás najdu kočičku kterou hladám!

pro Jarmilu :o))

(Lenka, 6. 5. 2009 12:56)

Díky Jarmilo, oba se mají moc dobře ..... a nebylo vážně lehké se s nimi rozkoučit :o((

přáníčko

(Jarmila Bucková, 5. 5. 2009 20:32)

Přeji Falkovi a Fionce, aby se jim u nových majitelů moc a moc líbilo, aby se jim dobře dařilo a měli se vždy jako v bavlnce. Sledovala jsem, jak rostou - byla nádherná.

Mainky

(Jitka, 23. 4. 2009 20:58)

Dobrý den,
moc se mi líbí mmk, ale při koupi je promě (bohužel) celkem důlkežitá jejich cena...už jsem měla "zálusk" na birmu, ale po zjištění ceny 20000,- jsem musela tuto volbu zamítnout :(
Mohla by jste mi prosím napsat cenu Vašich MM (neplánuji chovat ani vystavovat, takže klidně "ménněnadějná" nebo s menšími "vadami")
Napište mi prosím na NHS.Ninja@email.cz
Moc děkuji

gratulace

(Jarmila Bucková, 2. 3. 2009 14:55)

Gratuluji Falcovi a Fionce k prvnímu velkému úspěchu na výstavě. Jsou oba doopravdy krásní.

Přání

(Věra, 15. 2. 2009 13:19)

Gratuluji k úspěchu. :-)))

:-)

(Lucka, 10. 2. 2009 19:16)

Zdravím Leni moc hezky Vám ty drobečkové rostou. Loučení asi bude dost těžké. Držím palečky

Ahojky Leni

(Věra, 3. 2. 2009 8:55)

Musím říct, že máš vážně nádherné kočiny a staráš se o ně vzorově. A nejhezčí je, že nejsi snob a pomáháš i kočkám venku. Má sestra by ti asi poradila tu venkovní odchytit a nechat kastrovat, aby další koťátka díky tomu sousedovi netrpěla. V každém případě jsi výborná chovatelka a báječný člověk. Jsem ráda, že tě znám. :-)))

:-)))

(Radka V., 26. 1. 2009 22:52)

Ahojky Leni....no máš to tu pěkné :-) Díky za tip, předčilo to moje očekávání :-)))Nic si z toho nedělěj, raduj se z miminek a snad jednou např i Katarína nebo kdo to byl, už se mi to splývá...pochopí, že nejde jen o TO přeočkování, že je třeba také jistá socializace a "výchova" kočičí mámy, která nejlíp ví jak na to. Ne nový majitel...Někdo to ví, někdo ne, ale snaží se a někdo se nesnaží vůbec. Uvidíme. ahoj a pusinku kotátkům :-)

NÁDHERA

(Markéta, 25. 1. 2009 15:31)

Mainky mám hrozně moc ráda a ty Vaše-ty jsou překrásné :o))

pro Simonu

(Lenka (autor těchto stránek), 21. 1. 2009 20:48)

Vy se nemusíte omlouvat, na Vás se není přece proč zlobit Simono :o))

zbohom

(Simona, 21. 1. 2009 17:14)

Chodte už dočerta a netravujte. Na vlastnej stránke nepripustiíte nič len oslavné ódy na to, čo robíte. nerešpektujete chovateľstvo, tak zalezte už niekam a ostante aspoň potichu a nechválte sa tým čo robíte. Seriózni chovatelia sa vám snažili vysvetliť a všetci sme verili, že pochopíte. Nechcete, OK, píšte ďalej na svojej smiešnej stránke ako sú všetci na vás zlí a koniec. Večné zbohom takým ako ste vy.
Pani Lenka, prepáčte, ale musela som to napísať, pretože na tu ich stránku by to dali, iba keby som ich chválila, alebo poľutovala, ako im všetci ubližujú.

chvala-bohu ZBOHOM :-)

(..., 21. 1. 2009 16:34)

Citujem "Nepřeji si, abyste nadále uváděl příspěvky do mé knihy hostů, protože ta byla zřízena k naprosto jinému účelu"

...dúfam, že to aj dodržíte, ...budem rád.
Zato nemôžem, že takmer nič nechápete, alebo nechcete chápať.

VÁŽNĚ sbohem Danieli !!!!!

(Lenka (autor těchto stránek), 21. 1. 2009 8:53)

A čo ste to za l´udia vy .....? Nestačí Vám napsat, abyste již přestal mou osobu svými vzkazy obtěžovat?! Kdyste odpověděl na můj první dotaz s jasnou odpovědí, dále bych se neptala. Vy jste ho vymazal a pak až na ten další, kdy jsem zmínila vymazání toho prvního jste sice odpověděl, ale ..... co je to za odpověď "možno menej ako Vy"?! Před touhle odpovědí jste si měl nejdřív prostudovat moje stránky. Ano, možná početně jsem jich více měla, ale zprůměrováno na časový úsek a jednu kočku? Nevim nevim. Ale tady to není kdo toho kolik odchoval. To Vy pořád nechápete! Vy nejste chovatel! Já a spousta ostatních, kteří Vás "napadli" myslím mnohem důraznějším způsobem než jsem se já ptala, jsme chovatelé, máme svá zvířata uchovněná, některá s tituly, jsou testovaní na kočičí choroby, pravidelně očkovaní tou nej vakcínou, dodržuji pravidla jako je věk nakrytí kočky, věk krytí kocoura, počet vrhů za určité období, všechn svá zvířata jsem si pořídila jako chovná a k chovu určená s originálem PP, bez vad vyřazujících k chovu - to se právě kontroluje na těch výstavách, resp. ve Vašem případě by to byla jedna jediná výstava, ale tomu Vy se stále strašně bráníte. A pak hodně lidí napadne PROČ ASI? V ČEM JE HÁČEK????? Bojíte se, že kdybyste byl v nějaké organizaci, někdo by Vás mohl kontrolovat a dohlížet na to jak "to" děláte? Je to stále dokola, ale nedokážete napsat, že jste měl xxx (určitý počet) vrhů od jedné kočky za určité období, v jakém věku jste ji nakryl, kolik bylo kocourovi, nikdy jste neodpověděl zda máte originály PP a také transfery, které jsou potřebné k chovu a uchovnění koček. Prostě jste koupil levně kočky a nyní se z toho snažíte profitovat. "Zbavit" se koťat ve dvou měsících, když to začínají akorát pořádně baštit a náklady na jejich stravování postatně stoupnou..... (uváděl jste, že je dáváte později, ale pokud je u 8mi týdenního kotěte napsáno k odběru, znamená to alespoň u nás, že je k odběru),šetřit na očkování, když je dáte takto brzy ..... je toho víc. V několika svých příspěvcích jsem uvedla, že nikdo nepochybuje o tom, že své kočky máte rádi a opravdu to podle fotek vypadá, že je máte v mnohem lepším prostředí než někteří chovatelé. Ale na to jste zase nikdy nereagoval Vy. Takže bych to tímto s konečnou platností uzavřela! Další diskuse je naprosto zbytečná a myslím si, že v tuto chvíli je to věc především chovatelek ze stanice "Z Matrixu" a "Hair Majesty", od kterých máte kocourka a kočičku. Nepřeji si, abyste nadále uváděl příspěvky do mé knihy hostů, protože ta byla zřízena k naprosto jinému účelu. Pokud sem budete psát, stejně jako to děláte Vy, budu nucena Vaše příspěvky mazat. Pokud budu nucena, není problém a knihu hostů zruším zcela!
P.S.: A "mail" a "Vaše názory" jsou naprosto odlišná věc. Jde právě o to, že Vám psalo strašně moc lidí a mne možná obviňujete i z toho, co napsali jiní na Váš mail. Takže pro Vás nepodstatné je pro mne podstatné dost!

čo ste to za ľudia ....

(Daniel_myinfo, 21. 1. 2009 6:12)

Jasný dôkaz toho ako šikovne PREKRÚCATE slová. Janka napísala slovo MAIL, namiesto Kniha návštev (hoci aj na mail nám písali); ...a už sa chytíte nepodstatnej veci.
Ale že som Vám kontrétne NAPÍSAL, resp. odpísal a to až 2 x, koľko mám vrhov za 2 roky, ...a že ich mám možno menej ako Vy.
Samozrejme, že v rámci diskusie, ste mi na moju odpoveď s vysvetlením, ako predávam a koľko mávam vrhom, vôbec NEODPOVEDALI, len ste OPAKOVANE zassa tvrdila svoje a ohovárala ďalej.
Na to ste už asi zabudla.
Ja vám tie príspevky raz všetky pošlem, ak budem mať čas, aby ľudia videli; kto ako reaguje. Potom si už inteligentný slušný človek spraví názor sám.
Ja mám tiež svojich známych, priateľov a každý sa nestačí čudovať a kladú si otázku " ČO STE TO ZA ĽUDIA ?".
A keď podľa Vás OPAKOVANÉ "otázky" a uštipačné rady sú v poriadku ( hoci som už na ne odpovedal) ....
....nie je problém, ....môžem to začať praktizovať aj ja u každého z Vás.
Som zvedaví ako budete reagovať. Kto chce vojnu, ....nech ju má.
S pozdravom Daniel :-))

..... sbohem Danieli

(Lenka (autor těchto stránek), 20. 1. 2009 22:27)

Tak tedy nevím kdo koho obtěžuje ..... Já osobně jsem Vám pane Danieli nenapsala ani jediný mail a ani nyní nebudu psát do Vaší návštěvní knihy, kterou máte mimochodem nazvanou "Vaše názory", a to jen proto, že si to nepřejete. Stejně tak si nepřeji ani já, abyste jakkoliv kontaktoval mou osobu. Takže tady neuvádějte lživé info. Pouze jsem zanesla několik příspěvků do sekce "Vaše názory". A copak je obtěžování zeptat se někoho kdo má na svých stránkách uvedeno, že kocoura a kočky nechává stále u sebe a nijak je neomezuje a nerozděluje, kolik odchová za rok či dva vrhů? Když víme, že kočka je schopna se pářit znovu několik týdnu po porodu kdy kojí a vážně se musí hlídat ona i kocour? Kdybyste můj příspěvek nesmazal a napsal, že v době říje je samozřejmě jako my všichni omezovat musíte, více bych se neptala .....! Copak je "ohovárání" a obtěžování zeptat se někoho, kdo neoprávněně odchovává koťata na zvířatech zakoupených na tzv. mazlíky, za nižší cenu, na kterých je zakázáno dále mláďata odchovávat a mají se do roka vykastrovat? A copak je obtěžování když se někdo zeptá proč někdo prodává taková koťata za cenu 9.000,- SK ve věku 8mi týdnů, kdy nejsou ani naočkovaná, o tom dalším nemluvě ..... a nabízí je jako maincoony, přičemž jejich původ ani hodnověrně prokázat nemůže? Bez originálu PP to dost dobře nejde!
A já jsem napadla Vás jako první????? Tak to tedy nevím co dělaly ty desítky lidí ještě několik týdnů předemnou, kteří dokonce sepsali petici proti Vašemu konání .....?! Já vznesla jen ten první dotaz, pak už jste napadl Vy mne. Bohužel naši korespondenci jste nezveřejnil, ale nějaké útržky a pozměněné pořadí slov vyznívající v jiném smyslu, to jste zveřejnil, že?! Tak už si myslím, že nastal čas, abychom se všichni starali o to své! Já Vám vzkaz ve "Vašich názorech" zanechat nemůžu, protože jej nezveřejníte, maily ode mne si nepřejete, takže ani Vy nepište mně!
Ale jedno je přece jen dobré. Po vzniklé diskusi jste alespoň změnil vzhled svých stránek a neděláte to tak "otevřeně". Je super, že se mi i soukromě na mail ozvali desítky lidí se stejným názorem jako mám já a chovatelé tady v Čechách a asi hlavně Vám Danieli díky za to jak se nám zvedla návštěvnost na našich www. Máme díky Vám hodně nových přátel :O)).

Reakcia

(Jana, 20. 1. 2009 21:03)

Dobry vecer
Slusna pani chovatelka zacala obtazovat prva, my sa iba branime. Tak by konal kazdy. Prepacte, ale mate patent na to, ze vy si mozete dovolit vsetko? Ak sa niekto brani voci Vasmu obtazovaniu a osocovaniu, neustalym utokom, nezmyselnym emailom, pokladate to za obtazovanie? Podla Vas je normalne ohovaranie na strankach inych chovatelov? Jedno nase prislovie hovori Iny kraj iny mrav.....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »