Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

černá :)

(Lucie, 16. 7. 2009 11:41)

Já jsem byla přesvědčená, že hezčí barva než rezatá s bílou není (doufám, že mi teď ta moje mývalí lištička nekouká přes rameno :) ,ale z té černé jsem vážně paf. Na koťátku to tak nevynikne, ale dospěláci jsou úžasní - a tedy ti vaši vypadají obzvláště vymazleně. Snad se vám jich povede co nejvíc a co se týče toho, zda budou hezcí, tak ty vaše kočiny - jak na ty ostatní vrhy koukám - ani jiné neumí :) Držím palce.

Díky za gratulace :o))

(Lenka, 15. 7. 2009 16:21)

Díky všem za gratulace ke koťátkům :o)) Jsme moc rádi, že po těch dlouhých měsících, tedy vlastně letech se nám tohle podařilo. A hlavně, že jsou všichni zdraví, krásně rostou a maminy jen kvetou :o))

PRO LUCII:
Na spojení Indy a Amy se také moc těšíme :o)) Pár zájemců se nám již ozvalo na kdy "to" chystáme, ale myslím, že náděj je vždycky :o)) Ještě uvidíme kolik mimin se narodí, zda to budou kluci či holky a zda budou černí či modří :o)) Každopádně doufám, že budou MOC hezcí .....

Indy a Amy

(Lucie, 15. 7. 2009 16:05)

Já jsem se normálně zamilovala :) Ti vaši černí mývalové jsou úúúžasní, nádherná luxusní zvířátka. Koukala jsem do vašich plánů, koťátka jsou v pořadí, což je super. Myslím, že teď budu dávat refresh vašich stránek tak třikrát denně a ve volném čase připravovat místo pro další kočičku - máte už hodně rezervací pro tento vrh, nebo je ještě naděje?

Honey

(Sylvie, 15. 7. 2009 15:25)

Taky se pridavam ke gratulaci.........mate opravdu krasne kocky, Honey je skutecne kouzelna..... :-))) Kdybych se rozhodla k mym 2 klukum (mazlizi) poridit jeste slecnu, presne takhle bych si ji predstavovala... :-)

gratulace

(marta, 12. 7. 2009 22:35)

Moc gratuluji ke koťátkům-))já jsem se zakoukala do Honey-))už se těším na další fotečky jak budou růst.Vaše stránky jsou moc pěkné a hlavně kočičky-))

gratulace

(Jarmila Bucková, 10. 7. 2009 18:55)

Moc a moc gratuluji k novým přírůstkům. Jsou nádherná - okamžitě jsem se zamilovala do Hery. Přeji koťátkům i mamince hodně zdravíčka, hodně mlíčka, prostě vše nej. (Už aby mě bylo šedesát, ale bude za tři roky :o))))
Jarka

GRATULACE

(Markéta, 9. 7. 2009 17:17)

Ahoj Leni,
děkuji za milý vzkaz a gratulace Faris. :-)
Já naopak moc gratuluju k nádherným koťátkům. Jen ať tak dál krásně rostou a hlavně najdou úžasné paníčky, kteří je budou rozmazlovat :-)
Mějte se hezky.
Markéta a kočičí spol.

pochvala

(Vlaďka Šenkapoulová, 21. 6. 2009 10:44)

Dobrý den, dost často brouzdám po vašich stránkách a musím napsat, že je máte krásné. Na každém listu je poznat, že to děláte s láskou ke kočičkám a obětujete tomu spoustu času. My jsme zatím začínající chovatelská stanice (Colorado gato.cz), ale máme, kde čerpat inspiraci. Gratuluji k novým miminkům a přeji jim, aby rostly ve zdraví a kráse. Vám přeji spoustu úspěchů.

gratulace

(Jarmila Bucková, 7. 6. 2009 21:54)

Gratuluji k tak velké radosti :o) - přeji všem koťátkům hodně dobrého mlíčka a mamince hodně zdravíčka. Všechny moc a moc pozdravuji.

pro Jakuba

(Lenka (autor těchto stránek), 28. 5. 2009 22:34)

Milý Jakube, samozřejmě koťátka plánujeme, ale upřímě řečeno by mne zajímalo - v případě, že byste o nějaké naše koťátko měl zájem - na co Vaše birma zamřela konkrétně. A zda to bylo jen podezření či opravdu potvrzené apod.. Jsou věci nakažlivé a nenakažlivé a nerada bych ohrozila zdraví našeho mimča, to jistě pochopíte. A další věc je ta, že se po předchozích zkušenostech celkem bráním tomu dávat koťátka do domácností, kde není jiná kočička nebo alespoň pejsek - prostě nějaké jiné zvíře ...... Kočky nejsou samotáři, jsou to hodně společenská zvířata - a zvlášť ta naše :o))
Kdyžtak se mi ozvěte na mail. :o))

Prosba

(Jakub Matuška, 28. 5. 2009 19:57)

Dobrý den.
možná od vás zakoupím kočičku před půl rokem mi umřela kočička Birma na Virus který nejde vyléčit byl mu 1 Rok.Ani žádné očkování nepomůže.:-( ,ale musím se stím smířit nutně hladám kočičku pěknou,mazlivou hlavně abych jí měl rád což já budu.Miluji kočičky :-).Jsou to moji kamarádi v dobrém i zlém!Tak nashledanou doufám že u vás najdu kočičku kterou hladám!

pro Jarmilu :o))

(Lenka, 6. 5. 2009 12:56)

Díky Jarmilo, oba se mají moc dobře ..... a nebylo vážně lehké se s nimi rozkoučit :o((

přáníčko

(Jarmila Bucková, 5. 5. 2009 20:32)

Přeji Falkovi a Fionce, aby se jim u nových majitelů moc a moc líbilo, aby se jim dobře dařilo a měli se vždy jako v bavlnce. Sledovala jsem, jak rostou - byla nádherná.

Mainky

(Jitka, 23. 4. 2009 20:58)

Dobrý den,
moc se mi líbí mmk, ale při koupi je promě (bohužel) celkem důlkežitá jejich cena...už jsem měla "zálusk" na birmu, ale po zjištění ceny 20000,- jsem musela tuto volbu zamítnout :(
Mohla by jste mi prosím napsat cenu Vašich MM (neplánuji chovat ani vystavovat, takže klidně "ménněnadějná" nebo s menšími "vadami")
Napište mi prosím na NHS.Ninja@email.cz
Moc děkuji

gratulace

(Jarmila Bucková, 2. 3. 2009 14:55)

Gratuluji Falcovi a Fionce k prvnímu velkému úspěchu na výstavě. Jsou oba doopravdy krásní.

Přání

(Věra, 15. 2. 2009 13:19)

Gratuluji k úspěchu. :-)))

:-)

(Lucka, 10. 2. 2009 19:16)

Zdravím Leni moc hezky Vám ty drobečkové rostou. Loučení asi bude dost těžké. Držím palečky

Ahojky Leni

(Věra, 3. 2. 2009 8:55)

Musím říct, že máš vážně nádherné kočiny a staráš se o ně vzorově. A nejhezčí je, že nejsi snob a pomáháš i kočkám venku. Má sestra by ti asi poradila tu venkovní odchytit a nechat kastrovat, aby další koťátka díky tomu sousedovi netrpěla. V každém případě jsi výborná chovatelka a báječný člověk. Jsem ráda, že tě znám. :-)))

:-)))

(Radka V., 26. 1. 2009 22:52)

Ahojky Leni....no máš to tu pěkné :-) Díky za tip, předčilo to moje očekávání :-)))Nic si z toho nedělěj, raduj se z miminek a snad jednou např i Katarína nebo kdo to byl, už se mi to splývá...pochopí, že nejde jen o TO přeočkování, že je třeba také jistá socializace a "výchova" kočičí mámy, která nejlíp ví jak na to. Ne nový majitel...Někdo to ví, někdo ne, ale snaží se a někdo se nesnaží vůbec. Uvidíme. ahoj a pusinku kotátkům :-)

NÁDHERA

(Markéta, 25. 1. 2009 15:31)

Mainky mám hrozně moc ráda a ty Vaše-ty jsou překrásné :o))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »